AKTUALNOŚCI

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie

12 hours 20 minutes ago

💙Zrób zdjęcie z KoszalinInfo i zgarnij nagrody! Hulajnoga elektryczna, powerbanki, bilety do kina… [KLIKNIJ]🫵 👉Aby wziąć udział w zabawie wystarczy: 1️⃣Udostępnić film dot. zabawy KLIKNIJ: www.facebook.com/watch/?v=1139046240515749 2️⃣–Zrobić sobie zdjęcie na tle materiałów promocyjnych naszego portalu i wrzucić je na swoją tablicę oznaczając @KoszalinInfo.pl i dodając nasze hasło #AKTUALNIEZTOBĄ. Zdjęcie musi być udostępnione PUBLICZNIE, nie tylko dla znajomych. 👉Dla Czytelników, którzy nie mają facebooka i instagrama: 1️⃣–Zrobić sobie zdjęcie na tle materiałów promocyjnych naszego portalu i wysłać je do naszej redakcji na maila kinforedakcja[@]wp.pl w tytule wpisując: #AKTUALNIEZTOBĄ + Imię oraz nazwisko ➡️Zabawa trwa do 30 czerwca 2024 roku do godziny 20:00. Losowanie nagród na żywo, szczegóły oraz termin po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Do dzieła:) KLIKNIJ: koszalininfo.pl/zrob-zdjecie-z-koszalininfo-i-zgarnij-nagrody-hulajnoga-elektryczna-powerbanki-bilety-do-kina-kliknij/ #Koszalin Zabawa dla wszystkich mieszkańców Koszalina i regionu :)

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie is feeling amused.

22 hours 47 minutes ago

Weekend czas zacząć 😉 Z drogi śledzie, pieseł jedzie🐶🐶🐶
Miłego odpoczynku życzę ✌️✌️✌️

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie

1 day 9 hours ago

🔴PILNE🔴

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie is in województwo zachodniopomorskie, Polska.

2 days 17 minutes ago

W Koszalinie w samym centrum, w dawnej Bogusławce powstało wyjątkowe miejsce🤩 Zapieczona Pracownia Ciast z wyśmienitymi słodkimi wypiekami. Właściciel Łukasz Jabłoński mega pozytywny gość i dzięki niemu powstają niesamowite smakołyki. Gorąco polecam. Wspierajmy to co lokalne, my jesteśmy częstymi gośćmi👌🩵🩵🩵
#Koszalin

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie is feeling happy in województwo zachodniopomorskie, Polska.

4 days 1 hour ago

💙Zrób zdjęcie z KoszalinInfo i zgarnij nagrody! Hulajnoga elektryczna, powerbanki, bilety do kina… [KLIKNIJ]🫵 👉Aby wziąć udział w zabawie wystarczy: 1️⃣Udostępnić film dot. zabawy KLIKNIJ: www.facebook.com/watch/?v=1139046240515749 2️⃣–Zrobić sobie zdjęcie na tle materiałów promocyjnych naszego portalu i wrzucić je na swoją tablicę oznaczając @KoszalinInfo.pl i dodając nasze hasło #AKTUALNIEZTOBĄ. Zdjęcie musi być udostępnione publicznie, nie tylko dla znajomych. 👉Dla Czytelników, którzy nie mają facebooka i instagrama: 1️⃣–Zrobić sobie zdjęcie na tle materiałów promocyjnych naszego portalu i wysłać je do naszej redakcji na maila kinforedakcja[@]wp.pl w tytule wpisując: #AKTUALNIEZTOBĄ + Imię oraz nazwisko ➡️Zabawa trwa do 30 czerwca 2024 roku do godziny 20:00. Losowanie nagród na żywo, szczegóły oraz termin po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Do dzieła:) KLIKNIJ: koszalininfo.pl/zrob-zdjecie-z-koszalininfo-i-zgarnij-nagrody-hulajnoga-elektryczna-powerbanki-bilety-do-kina-kliknij/ #Koszalin Zabawa dla wszystkich mieszkańców Koszalina i regionu :)

Redaktor Marek Łagocki w Twojej sprawie

4 days 22 hours ago

Płonące niebo na miastami 🧡🧡🧡 pochwalcie się swoimi zdjęciami 📸⤵️⤵️⤵️